لینک ایندکسر | Linkindexer

موثرترین ابزار سئو فارسی ایندکس بک لینک

لینک ایندکسر | ابزار موثر ایندکس لینک
درصد موفقیت در ایندکس لینک‌ها 95 / 100 %

چالش ایندکس نشدن بک لینک ها یکی از مشکلات سئوکارها است. ما روش‌های مختلفی را برای این موضوع تست کردیم و به یک روش بسیار موثر برای ایندکس صفحات و لینک‌های شما با عنوان لینک ایندکسر رسیدیم. این روش بروی لینک‌های متنوعی تست شده و موجب پنالتی شدن لینک‌ها نمی‌شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

گارانتی بازگشت وجه در صورت ایندکس نشدن لینک‌ها

ثبت درخواست لینک ایندکسر

برای ثبت لینک اول بصورت رایگان، تعداد لینک را صفر وارد کنید

لیست لینک‌ها(ضروری)
عنوان لینک
آدرس لینک
 

( قیمت به ازای هر لینک )
(‌ با صفحه کلید انگلیسی وارد کنید )

چالش ایندکس شدن بک لینک های ساخته شده توسط سئوکارها

سئوکارها برای اینکه بتوانند اعتبار موثری برای صفحات خود داشته باشند اقدام به لینک سازی خارجی یا همان off-page می‌کنند. روش‌های متعددی برای لینک سازی خارجی وجود دارد از جمله انتشار پست بلاگ، دریافت لینک های فروم، لینک‌های edu و gov، سوشیال پروفایل ها و روش‌های مشابه اما نکته مهم این است که اگر این لینک ها توسط گوگل ایندکس نشوند احتمال انتقال پیج رنک (PageRank) به شدت پایین می آید.

روش های مرسوم ایندکس کردن صفحات و بک لینک ها

روش‌های متعددی برای ایندکس کردن صفحات وجود دارد از جمله استفاده از ایندکسرهای خارجی از جمله نرم افزارهایی همانند Gsa indexer  و سایت‌های ارائه دهنده خدمات ایندکسینگ همانند fastlinkindexer و indexinject که از روش‌های نسبتا مشابهی استفاده می‌کنند و کار آن‌ها این است که لینک‌های زیادی به عنوان لایه دوم یا همان Tier 2 به صفحه شما ارسال می‌کنند که باعث ایندکس شدن لینک‌های شما شود. ما در یکسال گذشته اکثر این ایندکسرها را لایسنس دلاری خریداری کردیم و تست کردیم اما خبر بد اینکه در چند ماه گذشته تقریبا تمام این ابزارها از کار افتاده و درصد بسیار ناچیزی (کمتر از ۵ درصد) از لینک‌های شما توسط این ابزارها ایندکس می‌شوند.

ثبت لینک اول رایگان انجام می‌شود!

ما از این روش کاملا مطمئن هستیم و برای اینکه شما نیز از آن مطمئن شوید، لینک اول را برای شما بصورت رایگان ثبت می‌کنیم

۹۵ درصد موفقیت در ایندکس لینک ها توسط لینک ایندکسر

خبر خوب اینکه ما در تیم سئو رپوتاپ پس از تست روش‌های متعدد برای ایندکس کردن لینک‌ها به یک روش موثر رسیدیم که بیش از ۹۵ درصد مواقع موثر است. لینک‌هایی که به این روش ایندکس می‌شوند بین ۵ تا ۲۴ ساعت ایندکس می‌شوند و نسبت به سایر روش‌ها بسیار موثر و سریع است.

قیمت تعجیب برانگیز سرویس لینک ایندکسر

با توجه به هزینه‌ بالایی که به سئوکارها بابت خرید رپورتاژ آگهی تحمیل می‌شود، بنا به احساس مسئولیت خودمان نسبت به اکوسیستم سئو ایران، قیمت گذاری این خدمت را در حداقل قیمت ممکن تعریف کردیم تا بتوانیم بک لینک‌هایی موثرتر از رپورتاژهای آگهی را با هزینه‌ای بسیار اندک برای سایت شما ثبت کنیم. بخشی از این لینک‌ها همانند سوشیال سیگنال‌ها حتی نیازی به درج محتوا نیز ندارند و هزینه تولید محتوا را نیز برای شما به حداقل می‌رسانند. هزینه ثبت هر لینک در لینک ایندکسر در حال حاضر فقط ۵۰ هزار تومان است.

نمونه ایندکس سریع صفحات برای سایت تازه تاسیس

همان‌طور که در تصویر مقابل ملاحظه می‌کنید برای یک سایت تازه تاسیس در عرض کمتر از ۲۴ ساعت صفحات اصلی که ۱۷ مورد بود را ایندکس کردیم. سریع ایندکس شدن صفحات، فرآیند سئو این مجموعه را شاید نزدیک یک ماه سریع‌تر کرد. این اقدام با هزینه اندک هر لینک ۵۰ هزار تومان انجام شده است.

چگونه در لنیک ایندکسر لینک خود را ثبت کنیم؟

فقط کافی است برای ما لینک و عنوان لینک خود را در فرم بالای صفحه ارسال کنید. به همین سادگی!

روش کار indexer link چیست؟

روش کار فنی لینک ایندکسر خیلی ساده اما موثر است، ما چند سایت پربازدید داریم و در این سایت‌ها برای لینک‌های شما لینکسازی می‌کنیم. روش‌های مرسوم به این دلیل نتیجه نمی‌دهند که لینک‌هایی (هر چند بسیار زیاد ) در لایه دوم برای لینک شما ایجاد می‌شوند که تماما توسط گوگل رد (Ignore) می‌شوند اما لینک‌های لینک ایندکسر چون از منابع با اعتبار بالا و بصورتی خاص برای لینک شما ارسال می‌شوند از اعتبار بالایی برخوردارند که موجب ایندکس شدن لینک‌های شما می‌شوند.

همیشه برای صحبت با شما فرصت داریم

اگر در مورد لینک ایندکسر یا روش فنی آن سوالی دارید حتما با ما تماس بگیرید
محمدحسین صفاکرم
محمدحسین صفاکرممدیر سئوگل
ادامه مطلب
سرویس خیلی خوبی هست، عالیه
محمدحسین صفاکرم
محمدحسین صفاکرممدیر سئوگل
ادامه مطلب
سرویس خیلی خوبی هست، عالیه
محمدحسین صفاکرم
محمدحسین صفاکرممدیر سئوگل
ادامه مطلب
سرویس خیلی خوبی هست، عالیه
محمدحسین صفاکرم
محمدحسین صفاکرممدیر سئوگل
ادامه مطلب
سرویس خیلی خوبی هست، عالیه

سوالات متداول درباره لینک ایندکسر

لینک ایندکسر برای صفحاتی که ایندکس شده‌اند نیز موثر است؟

بله موثر است چرا که حداقل یک ریفرینگ دامین به شما اضافه می‌کند و امتیاز ویژه‌ای که لینک ایندکسر دارد این است که شما می‌توانید یک تیتر یا همان عنوان برای ما ارسال کنید که لینک سازی را بسیار طبیعی برای گوگل جلوه می‌دهد.

لینک ایندکسر روی چه لینک و صفحاتی موثر نیست؟

صفحاتی که نوایندکس باشند طبیعتا نمی‌توانند ایندکس شوند و استفاده از لینک ایندکسر قطعا موثر نیست. همچنین اثر لینک ایندکسر بروی بک لینک‌هایی که کیفیت پایینی دارند کمتر می‌شود و بعضی از لینک‌هایی که توسط ابزارهای لینک‌سازی همچون Gsa و money robot ساخته می‌شوند و بسیار بی‌کیفیت هستند پایین است. از طرف دیگر لینک ایندکسر بروی pbn های خوب عملکرد عالی دارد و لینک‌هایی که بصورت دستی توسط خود شما ساخته می‌شوند را نیز می‌توانند به حداکثر ظرفیت و اثر بخشی برساند.

آیا می‌توان لینک ایندکسر را بروی رپورتاژ‌هایی که خریداری شده استفاده کنیم؟

بله قطعا هم در سرعت ایندکس این صفحات و کیفیت آن‌ها اثر مستقیم دارد. توضیح فنی اینکه صفحه رپورتاژ شما زمانی که پیج رنک بالایی داشته باشد، میزان پیج رنک ممکن برای انتقال بالاتری نیز خواهد داشت و به لحاظ فنی این موضوع کاملا اثر مستقیم دارد و چون روش لینک ایندکسر به گونه‌ای است که موجب افزایش پیج رنک می‌شود، اثر عالی بروی رپورتاژ‌ها دارد.

لینک ها بعد از چه مدت ایندکس می‌شوند؟

لینک‌ هایی که توسط لینک ایندکسر تقویت می‌شوند معمولا زیر ۱۰ ساعت ایندکس می‌شوند و از جهت سرعت و میزان موفقیت ۹۵ درصدی در ایندکسینگ بی‌رقیب است.

فرصت لینک سازی ندارید؟

اگر فرصت لینک سازی رایگان (Free Link Building) را ندارید یا منابع خوبی برای انجام این کار سراغ ندارید، می‌توانید آن را به آژانس روابط عمومی رپورتاپ بسپارید و سپس توسط لینک ایندکسر، لینک‌ها را ایندکس کنید.

ما پیشنهادهای ویژه‌ای برای لینک سازی بروی سایت شما داریم. اگر می‌خواهید از آن‌ها مطلع شوید اطلاعات خود را در کادر زیر وارد کنید

معرفی لینک ایندکسر به دیگر سئوکاران

شما چه امتیازی به لینک ایندکسر می‌دهید؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۶ رای