سبد خرید شما :

نام رسانهدامین آتوریتیپیج آتوریتیاسپم
پارس نیوز49521
رسالت نیوز47491
پول نیوز5828
پارس مگ49301
بازیگر آنلاین55411
امیدنیوز11347
شادمگ101810
خبرچینش51403
فاینال خبر54406
دولت نیوز57385
شیعه آنلاین384811
پاسینیک12374
بیوگرافی ها194611
نواندیش584913
ساعت24674816
واضح68482
ایلنا624214
فردا نیوز49603
مثلث آنلاین23422
جام جم آنلاین52587
ایتنا305412
شمانیوز59482
۵۵ آنلاین253717
نامه نیوز374010
جوان آنلاین495610
سلام نو50408
دانا365621
پول بانک51412
نشان آنلاین16391
زوم تک59412
برنا55527
آفتاب نیوز505730
روزنو25474
اقتصاد آنلاین47574
خوز نیوز394717
فرصت امروز59452
خبرگزاری آنا444512
صراط نیوز34428
بهار نیوز39524
با مردم20451
قطره 44573
گل کوچیک16325
تکناز21633
تالاب57471

فروش رپورتاژ آگهی یک خدمت دیجیتال است و رسانه‌ها موظف هستند این خدمت را به بهترین نحو در قبال دریافت هزینه منطقی به متخصصان سئو ارائه دهند. رپورتاپ حامی حقوق متخصصان سئو در خرید رپورتاژ آگهی است و کلیه چالش‌ها و محدودیت‌های آن را از پیش پذیرفته است.

خرید رپورتاژ آگهی یکی از موثرین روش‌های لینک‌سازی خارجی بروی وبسایت است که تاثیر مستقیم و سریع بر اعتبار سایت و رتبه بندی کلمات کلیدی شما در موتورهای جستجوگر همچون گوگل دارد. اگر استراتژی و انتخاب‌های درستی برای خرید داشته باشید قطعا می‌توانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید

بسته رپورتاژ آگهی

در این مقاله قصد داریم شما را با بسته رپورتراژ آگهی، خرید رپورتاژ آگهی و تمامی موارد مربوط به آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

همانطور که می‌دانید رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری به نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک خبر و گزارش می گویند. رپورتاژ آگهی یک اطلاعیه از طرف واحد روابط عمومی با هدف اطلاع رسانی از کسب و کارها به مردم در رسانه های مختلف، انتشارات هدفمند و مرتبط منتشر می‌شود. رپورتاژ خبری در واقع نوعی از تبلیغات همسان است که به صورت یک رپورتاژ خبری گزارش نوشته می شود.
البته از نظر تبلیغاتی باید یک فرد خبره و متخصص روی آن کار کند. شما در رپورتاژ آگهی مخاطبان خود را در یک مسیر مشخص همراهی میکنید تا به سمتی که شما می خواهید هدایت شوند و اتفاقی که مدنظر شما هست رقم بخورد.

سفارش رپورتاژ آگهی

برای اینکه رپورتاژ آگهی را سفارش بدهید در قدم اول بهتر است سایت هایی را که از لحاظ کیفیت محتوا و سئو و همچنین رتبه مناسب هستند را انتخاب کنید. سایت هایی که مطالب بالایی در سرچ های گوگل داشته باشند برای رپورتاژ آگهی بهترین انتخاب هستند.

در قدم دوم بهتر است مقاله شما حداقل ۱۵۰۰ کلمه داشته باشد. سپس برای رپورتاژ آگهی های اختصاصی را آماده کنید و برای سفارش آن داشته باشید.

در قدم سوم ۳ تا ۵ لینک را به همراه کلمات کلیدی که تصمیم دارید در گوگل بالا بیایند را انتخاب کرده به کلمات کلیدی که از قبل در موارد آماده کرده اید اضافه کنید.
در قسمتی که رپورتاژ آگهی را سفارش می دهید حتما باید بگویید که لینک ها به صورت فالو قرار بگیرند در غیر این صورت رپورتاژ آگهی هیچ ارزشی برای شما نخواهد داشت.

مزیت های خرید پکیج رپورتاژ آگهی

برای نوشتن یک رپورتاژ شما باید یک محتوای کاربردی تهیه کنید. ارائه اطلاعات کاربردی و مفید در پرسش خبری می‌تواند حس اعتماد بین شما و خواننده را ایجاد کند. از این رو با ارائه مطالب کاربردی و درست حتماً کاربر را از جذابیت های کار و فعالیت خود باخبر کنید.
این موضوع اولین چیزی است که در رپورتاژ خبری برای بیزینس شما می تواند مفید باشد. در یک رپورتاژ آگهی شما می توانید فالو و لینک های مستقیم به سایت خود بدهید. این نکته به شما کمک می کند تا از سمت موتور های جستجو یک رتبه مثبت به وب سایت شما ایجاد شود.

انتشار رپورتاژ آگهی

بسیاری از کسب و کارها امروزه برای انجام تبلیغات خود از پلتفرم های انتشارات رپورتاژ آگهی استفاده می کنند. این روش از تبلیغات، مزایای بسیار زیادی دارد که این مزایا عبارتند از: به صرفه بودن، افزایش در تعداد بازدید و بازخورد بالا، شناخته شدن برند و در نتیجه افزایش اعتبار آن و… .
در این راستا پلتفرم های مختلفی مانند نتورک، تپسل، کلیک یاب و تسمینو فعالیت می کنند. البته از دید مخاطب این مجموعه ها به عنوان نمونه انتخاب شدند و بعد از سپرده شدن تبلیغات به این شرکتها و یا هر شرکت دیگری باید از اعتبار آنها اطمینان حاصل نمود تا مشکلی در فرایند کاری ایجاد نگردد.

ساخت کمپین رپورتاژ آگهی کمپین رپورتاژ آگهی چیست؟

با توجه به اهداف مختلفی که از انتشار رپورتاژ آگهی ممکن است داشته باشیم، ساخت یک کمپین رپورتاژ آگهی مناسب می تواند برای رپورتاژ آگهی چالش برانگیز باشد. انتشار رپورتاژ آگهی را به جهت اطلاع رسانی، تبلیغات مستقیم و یا غیر مستقیم، آگاهی از برند، لینک سازی و برندسازی و… می توان در نظر گرفت.

مهمترین نکته ای که در نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی خوب تبلیغاتی باید مد نظر داشته باشیم، این است که معمولاً رپورتاژ آگهی ها جنبه تبلیغاتی کمی دارند. به بیانی دیگر شما نباید مانند بازاریاب های قدیم فقط به فکر فروش باشید، بلکه باید مانند یک همراه و مشاور نیاز مخاطب خود را شناسایی کنید و راهنمایی کنید.

شما در رپورتاژ خود باید توجه داشته باشید که ۷۰ الی ۸۰ درصد محتوا باید افزایش دانش و رویکرد اطلاع رسانی داشته باشد و فقط ۲۰ تا ۳۰ درصد آن تبلیغاتی باشد. اگر این فرمول را برعکس کنیم، مخاطب شما در همان ابتدا خسته خواهد شد و صفحه شما را ترک خواهد کرد.

خرید رپورتاژ آگهی

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی خرید رپورتاژ آگهی است زیرا از این روش مردم جهان استقبال بسیار زیادی را انجام داده اند. با خرید رپورتاژ از یک سایت یا وبلاگ، هم میتوانیم محصولات و خدمات خود را در سایت مورد نظر از طریق درج لینک در بطن محتوا قرار دهیم و هم میتوانیم کاربران را به سایت خود هدایت کنیم. بیشتر سایت های میزبانی رپورتاژ، اجازه درج کردن لینک های فالو را نیز به کاربران خود می دهند و همین موضوع باعث تاثیرگذاری بسیار بالای رپورتاژ در بحث سئو و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل خواهد شد.

این روش مزایای بسیاری دارد که اولین مزایای خرید رپورتاژ آگهی “داشتن هزینه” است به این صورت که میزان هزینه تبلیغاتی برای مشتریان در مقایسه با روش های تبلیغاتی مناسب تر است و انواع کسب و کار ها می توانند از آن استفاده کنند.

مزیت دوم خرید رپورتاژ آگهی “زمان انجام کار” است به این صورت که زمانی که سفارش این کار را می دهید در مدت کوتاهی برای شما آماده می شود و در زمان شما نیز صرفه جویی می شود.

رپورتاژ مارکتینگ

این روش تبلیغات و برندسازی برای موسسات مالی و بانک ها و برندهای بزرگ در صنایع مختلف بسیار تاثیرگذار است، اما یک نکته جالب اینکه برای استارتاپ ها و شرکت های کوچک مخصوصاً برای کسب و کارهای اینترنتی هم نتایج بسیار مفیدی دارد. رپورتاژ مارکتینگ در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی آنلاین تاثیر بسیاری دارد و در بلندمدت و هم در کوتاه مدت اعتبار خاصی را برای برندها می تواند به ارمغان بیاورد. زمانی که در یک سایت محتوای شما به نمایش گذاشته می شود، پاک نمی شود. در واقع برای همیشه محتوای شما در گوگل می ماند و همیشه در دسترس خواهد بود.

خرید رپورتاژ خبری

همانطور که میدانید خرید رپورتاژ آگهی از سایت های معتبر یعنی در واقع اعتبار از آنها قرض می گیرید. خرید رپورتاژ خبری یکی از موارد بسیار کاربردی و مهم است که این روزها مورد توجه بسیاری از مدیران سایتها قرار گرفته است. تنها تفاوت رپورتاژ خبری با رپورتاژ آگهی در سایت های منتشر کننده است. رپورتاژ خبری یک نوع گزارش است که باید حتماً در سایت های خبری منتشر شود. رپورتاژ ها معمولاً نقش بسیار تاثیرگذاری در معرفی جامع محصولات و خدمات دارند از این رو گزینه ایده آلی برای تبلیغات گسترده به حساب می آیند. خرید رپورتاژ خبری می تواند منجر به افزایش در تعداد مشتریان یک بنگاه اقتصادی یا یک شرکت شود.

قرارداد خرید رپورتاژ آگهی

قبل از اقدام به خرید رپورتاژ آگهی از این موضوع اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به صورت دائمی در سایت منتشر کننده باقی می ماند.

توجه داشته باشید سایتی که در آن محتوا منتشر می شود نسبت به فالو بودن هایپرلینک ها موظف است تعهد بدهد.

در هنگام قرارداد بستن برای خرید رپورتاژ آگهی این نکته را ذکر کنید که تیتر رپورتاژ در صفحه اول خبرگزاری قرار داده خواهد شد. اگر تیتر رپورتاژ شما در کنار تیتر اخبار قرار نگیرد، به کاربران و مخاطبان اینترنت نیز نمایش داده نخواهد شد، به همین دلیل این موضوع باعث می‌شود که رپورتاژ برای برندینگ سایت فاقد اهمیت شود.

فروش پکیج رپورتاژ آگهی

میتوان گفت خرید و فروش رپورتاژ آگهی برای سایت شما نوعی دوپینگ محسوب می شود. سایت هایی پکیج فروش رپورتاژ آگهی را انجام می‌دهند که دارای اعتبار قابل قبولی در موتورهای جستجو مانند گوگل باشند. سایتی که فروش رپورتاژ را قرار است انجام دهد، باید رده سنی مخاطبان خود را حتماً شناسایی کند و سپس بر اساس رده سنی مطالب مرتبط را منتشر کند. از دیگر نکاتی که بسیار اهمیت دارد مرتبط بودن رپورتاژ آگهی با محوریت سایت شما است. این نکته نقش به سزایی در افزایش بازدیدکنندگان سایت شما دارد. شما با فروش پکیج رپورتاژ آگهی از اعتبار و قدرت رسانه ها در تبلیغ کسب و کار دیگران کمک کنید.

خرید مستقیم رپورتاژ آگهی

خرید مستقیم رپورتاژ آگهی در عصر حاضر می تواند برای کسب و کارها بسیار مفید باشد و مزیت هایی مانند افزایش اعتبار نزد موتورهای جستجو به سایت ما، تبلیغ مستقیم در سایت ها و تاثیر مثبت در سئو سایت داشته باشد. رپورتاژ آگهی و خرید مستقیم آن نیز یکی از روش های بسیار موثر در لینک سازی است که در مدت زمان کوتاه تاثیر بسیار چشمگیری در بهبود سئوی سایت شما دارد. در صورتیکه نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی رعایت نشود، سیگنالی که برای موتورهای جستجو مانند گوگل ارسال می شود، نشان از معتبر بودن سایت شما را دارد، موضوعی که در نهایت به بهبود رتبه سایت شما کمک بسیاری می‌کند.

فروش انحصاری رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از روش های هوشمندانه برای دستیابی مخاطبین هدف شما با قرار دادن محتوا های تبلیغاتی در رسانه های آفلاین و آنلاین است. فروش انحصاری رپورتاژ آگهی گونه ای از تبلیغات هستند که در عصر حاضر مورد توجه بسیاری از صاحبان مشاغل قرار گرفته اند و بسیاری از افراد جامعه از طریق رپورتاژ ها به دنبال معرفی کسب و کار خود می باشند. عموما در محتوای رپورتاژ بین سه تا پنج کلمه کلیدی به سایت اصلی شما لینک داده میشود. در خبرگزاری های مطرح و معتبر رینگ بالای موتور جستجوی گوگل و آتوریتی منتشر می شوند و سپس برای همیشه در موتور جستجوی مورد نظر شما که میتواند گوگل باشد آرشیو خواهد شد.

مشاوره قبل از خرید رپورتاژ

هنگام خرید رپورتاژ آگهی برای سایت خود چند نکته وجود دارد که در بهتر عمل کردن رپورتاژ آگهی شما تاثیر می گذارند.

نکته اول در خرید رپورتاژ آگهی این است که در هنگام “انتخاب سایت” بسیار دقت کنید و کاملا تحقیق کنید.

نکته دوم “موضوع سایت” می باشد، برای منتشر کردن رپورتاژ آگهی خود به موضوع سایت حتما دقت نمایید و سایت انتخابی را در محدوده موضوع سایت خود انتخاب کنید و مخاطبان خود را جذب و پیدا کنید.

نکته سوم: اگر متن رپورتاژ آگهی را خودتان می نویسید به این نکته دقت داشته باشید که “مختصر و کنجکاوانه” باشد مخاطب مطالبی را که بسیار طولانی باشد نمی خواند.

مشاوره انتخاب بهترین رپورتاژ

نوشتن یک رپورتاژ آگهی معتبر و خلاقانه می تواند باعث ایجاد ارتباطی جادویی بین مشتریان و بازاریابان شود. برای انتخاب بهترین رپورتاژ سایت های زیادی در دنیا وجود دارند که می توانید به آنها مراجعه کنید رپورتاژ آگهی خود را سفارش دهید، برای بالا بردن کیفیت و صرفه جویی در هزینه ها در رپورتاژ باید سراغ سایت هایی برویم از بالاترین نرخ تبدیل برخوردار هستند و در عین حال هم قیمت بسیار مناسبی دارند. برای بسیاری از کسب و کارها قیمت رپورتاژ آگهی نیز مهم است. بنابراین بهتر است قبل از سفارش رپورتاژ آگهی، تعداد بازدید سایت، مرتبط بودن سایت کسب و کار و دیگر پارامتر های کلیدی و مهم را بررسی کنید.

مشاوره آنلاین خرید رپورتاژ

نوشتن یک رپورتاژ عالی نیاز به یک عمل ظریف و متعادل بین محتوای مفید و فروش دارد. مشاوره آنلاین خرید رپورتاژ آگهی های تبلیغاتی مزایا و ویژگی های بسیار گوناگونی دارند به همین علت ثبت آنها در سایت کمک زیادی به سئو آن می کند. شما هرچه رپورتاژ با کیفیت تری برای سایت خود تهیه کنید، شرکت شما قطعا در رقابت با سایت های مختلف از آنها پیشی خواهد گرفت. در واقع خرید و مشاوره آنلاین رپورتاژ آگهی به عنوان یک سکوی پرتاب عمل خواهد کرد، به همین علت لازم است انجام آن را در این زمینه به افراد حرفه‌ای بسپارید.

بهترین مشاور خرید رپورتاژ

اگر در زمینه خرید رپورتاژ اطلاعات زیادی ندارید حتماً با بهترین مشاور خرید رپورتاژ در ارتباط باشید. در قدم اول مشاور خرید رپورتاژ وب سایت مشتری را دریافت می کند و بر اساس کلمه کلیدی که مشتری اعلام می کند وب سایت های مناسب را برای خرید رپورتاژ سایت در اختیار مشتریان قرار می دهد. در قدم دوم در زمینه تولید محتوا شما را راهنمایی میکند. می‌کند اگر می خواهید یک برای انتشار رپورتاژ داشته باشید تیم مشاور خرید رپورتاژ در زمان مشاوره شما را راهنمایی خواهند کرد.

مشاوره تلفنی خرید رپورتاژ

مشاوره تلفنی خرید رپورتاژ فرآیندی است که در انتهای انجام آن، شما فرمول طلایی حل مشکلات سایت خود را از کارشناسان مربوطه در این زمینه دریافت خواهید کرد، کارشناس مربوطه هم شخصی است که به شما این مشاوره را ارائه می دهد. از این رو شخصی که کلید حل مشکلات سایت شما را در دست دارد، باید خود یک کلید ساز باشد تا بتواند مشکلات شما را رمزگشایی کند و برای گشایش آن کلید مناسبی را بسازد. در واقع شما باید به یک متخصص مراجعه کنید. مشاوران تلفنی خرید رپورتاژ می توانند در این زمینه بهترین انتخاب باشند.

قیمت رپورتاژ آگهی

می‌توان گفت بحث قیمت رپورتاژ آگهی همیشه ثابت نیست و با توجه به میزان بودجه و مبلغی که شما میخواهید هزینه کنید و یک پکیج را انتخاب کنید می توانید استراتژی آن را برای خود بچینید.

اما سایت هایی که برای شما رپورتاژ انجام میدهند، همه دارای یک تعرفه مشخص و ثابت هستند شما زمانی که بودجه مورد نظر خود را مشخص کردید یک پکیج مناسب را می توانید انتخاب کنید و برای سایت خود اجرا کنید. همچنین رپورتاژ آگهی در تمام دنیا به عنوان یکی از موثرترین تکنیک ها برای بهبود در رتبه سایت و جستجو در گوگل مورد استفاده قرار میگیرد.

رپورتاژ آگهی ارزان

در رپورتاژ آگهی ارزان حتما باید نهایت توجه و دقت خود را به کار گیرید تا تمامی مطالب روشن و شفاف باشند در غیر این صورت طبیعتا در نگاه کاربران مطالب سایت ها جذابیت خاصی نخواهد داشت. شما می‌توانید با هر مبلغی که دارید برای سایت خود رپورتاژ بگیرید، اما به این نکته توجه داشته باشید که داشتن بودجه کم دلیلی در آن نیست که شما نمی توانید رپورتاژ تهیه کنید بلکه بهتر است با بودجه کم انتخاب کنیم که قدرت بیشتری دارند و با بودجه ما سازگار هستند. اما اگر بودجه کافی داشته باشید سایت منتشر کننده را با گزینه های بیشتری می توانید انتخاب کنید.

رپورتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی رایگان یکی از روش هایی است که برای دیده شدن سایت می توان انجام داد. برخی از افراد فکر می‌کنند که پورتاژ آگهی رایگان ممکن است نتواند به درد کسب و کار آنها بخورد و مخاطبان زیادی را نمی تواند برای آنها جذب کند. اما حقیقت این است که اگر رپورتاژ به صورت حرفه ای تهیه شود، فرقی نمی کند که چه قیمتی روی آن گذاشته شود و یا به صورت کاملا رایگان منتشر شود، به صورت کلی رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش هایی است که می‌تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد و باعث دیده شدن کسب و کار شما شود.

هزینه رپورتاژ آگهی

هزینه رپورتاژ آگهی با توجه به افزایش بازدید و برندینگ و تاثیر آن در سئو، در مقایسه با روشهای بازاریابی به صرفه تر است. سفارش رپورتاژ به صورت منظم، یکی از بهترین روش های بازاریابی دیجیتال است. اگر سئو سایت شما برایتان در اولویت است که رپورتاژ آگهی برای شما نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت. یکی از بهترین پیشنهادات ما برای تقویت کردن سئو سایت، استفاده کردن از روش های طبیعی می باشد. از این رو منظم رپورتاژ سئو سایت خود را بهبود ببخشید تا اعتیاد خود را به ادوردزها بتوانید کمتر کنید و هزینه های آن را کاهش دهید.

مزایای رپورتاژ آگهی

بهتر است بدانید رپورتاژ آگهی دارای مزیت های بسیاری می باشد که عبارتند از:

 • افزایش در اعتبار و برند سازی
 • بهبود یافتن سئو سایت
 • دیده شدن رپورتاژ در میان مخاطبان
 • هزینه مناسب سفارش رپورتاژ آگهی
 • اعتبار رپورتاژ آگهی نزد گوگل
 • احتمال بالای خوانده شدن رپورتاژ آگهی

برخلاف تبلیغات دیگر، رپورتاژ آگهی در سایت ها به صورت دائم می ماند و حذف نمی شود و رپورتاژ شما به مرور زمان بازدید کننده های بیشتری را میگیرد. رپورتاژ آگهی به دلیل اینکه در محتوای اصلی سایت ها قرار می گیرد و در بخش تبلیغاتی سایتها دیده نمی شود، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است و همین ویژگی هم به بالا بردن نتایج گوگل شما می‌تواند کمک بسیاری می کند.

معایب رپورتاژ آگهی

 • مشاغل کوچک را از بین میبرد
 • فرصت‌هایی را برای گمراهی به وجود می آورد
 • رویکرد های تبلیغاتی پرخطر و منحرف کننده به وجود می آورد
 • گاهی اوقات مشتریان را گمراه می کند
 • ممکن است هزینه تبلیغ بیشتر از فروش باشد
 • هزینه خدمات و محصولات را افزایش میدهد
 • کنترل کاملا انحصاری را به وجود می آورد
 • در مشتری عدم تحقق به وجود می آورد

تمامی مواردی که ذکر شد دلیلی بر بد بودن رپورتاژ آگهی نیست. بلکه بستگی به شما دارد که از روش های بهینه و اصولی این کار را انجام دهید. مزایا و معایب رپورتاژ آگهی همیشه وجود دارد و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آن را به چه صورت پیاده سازی کنید و روی آن سرمایه گذاری کنید.

رپورتاژ آگهی خوب

یک رپورتاژ آگهی خوب تاثیرات بسیار موثری را می تواند در وب سایت مورد نظر شما بگذارد. بدون تردید داشتن بک لینک های قوی و موثر یکی از اصلی ترین پایه های سئو خارجی است. به همین علت برای تهیه و انتشار رپورتاژ آگهی باید دقت بسیاری به خرج دهید.

برای اینکه بتوانید یک رپورتاژ آگهی خوب داشته باشید، تمامی اصول نوشتن رپورتاژ آگهی موفق را باید رعایت کنید. در مرحله اول شما خود را باید کمی تغییر دهید و به این فکر کنید که مخاطب شما روبروی شما نشسته است و می خواهد کسب و کار خود را به او معرفی کنید. بنابراین باید واضح و شفاف باشید.

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

همانطور که از اسمش مشخص است رپورتاژ آگهی رابطه مستقیمی با تبلیغات دارد و هدف آن معرفی محصولات و خدمات با استفاده از آگهی و به وسیله ویدیو و تصاویر است. به این ترتیب شما با تهیه یک رپورتاژ آگهی و قرار دادن در یک سایت می توانید کسب و کار خود را تبلیغ کرده و همچنین تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید. اینگونه از رپورتاژ باعث می شود بر سئو سایت نیز تاثیر بگذارد. هرچه اعتبار آن سایت که تبلیغ شما در آن قرار داده می شود بیشتر باشد اعتبار شما نیز افزایش پیدا میکند و این امر را گوگل به خوبی درک می کند و تاثیر آن را بر سئو سایت شما می گذارد.

رپورتاژ آگهی قوی

برای داشتن یک رپورتاژ آگهی قوی قبل از شروع به تولید رپورتاژ، مخاطبان هدف خود را به خوبی تجزیه و تحلیل و بررسی کنید. زمانی که شما مخاطبان هدف خود را به درستی و کامل شناسایی کنید و رفتار آنها را نیز آنالیز کنید، بهترین محتوایی که مناسب آن ها می باشد را می توانید تولید کنید. هنگامی که رپورتاژ آگهی را می نویسید به این نکته توجه کنید که شما می خواهید با استفاده از این متن نیاز مخاطب خود را به صورت غیرمستقیم برطرف کنید. زمانی که مخاطب شما بعد از مطالعه محتوا این احساس را داشته باشد، نیاز او برطرف خواهد شد و قطعا تبدیل به مشتری و مخاطب دائمی شما میشود.

نمونه رپورتاژ آگهی

نمونه رپورتاژ آگهی از جمله موضوعاتی است که کسانی که به دنبال منتشر کردن یک خبر به صورت تبلیغات در سایت های خبری هستند به دنبال آن هستند. از این رو نمونه رپورتاژ آگهی نیز تبلیغات غیرمستقیمی است که فقط یک هدف دارد: اقدام به عمل خواننده. این اقدام می‌تواند دارای موضوعات مختلفی باشد. یک رپورتاژ و نمونه آگهی موثر می تواند خواننده را ترغیب کرده و فراخوان عمل به او می دهد.

ویژگی های رپورتاژ آگهی

عنوان رپورتاژ: باید مانند یک مقاله که قرار است در سایت شما قرار بگیرد عنوان رپورتاژ جذاب و کوتاه باشد سعی کنید در ابتدای عنوان رپورتاژ کلمات کلیدی را قرار دهید. عنوان رپورتاژ باید برای کلیک کاربران جذابیت لازم را داشته باشد.

متن رپورتاژ: متن رپورتاژ باید بسیار روان باشد خواننده عادی و کاربر از خواندن آن خسته نشود و تا پایان آن را مطالعه کنند البته اگر مخاطبان شما کاربران تحصیلکرده و دانشگاهی هستند متن رپورتاژ شما حتماً باید علمی باشند و مطالبی که در آن ارائه شده پایه و اساس علمی داشته باشد.

متن رپورتاژ نباید خسته کننده و طولانی باشد و در عین حال نیز نباید ناقص باشد.

رپورتاژ نگاری

برای اینکه رپورتاژ نگاری را بتوانید انجام دهید یک سری نکات را باید رعایت کنید.

در پرسش نگاری قدم اول این است که شما باید چکار کنید که کاربر متن را بخواند این عمل به عنوان ایده ای جذاب و گیرا اتفاق می افتد. قسمتی که اهمیت فراوانی دارد این است که اگر عنوانی که می نویسید بسیار جذاب باشد باعث می شود مخاطبان بسیاری را جذب خود کنید.

قدم دوم در رپورتاژ نگاری خلاصه ای است که شما به مخاطبان خود ارائه می دهید. شما باید موضوع آگهی را برای مخاطب شرح دهید. اما عملاً بدون جزئیات و به صورت خلاصه ننوشتن و طولانی شدن خلاصه متن از جذابیت آن می کاهد و باعث خسته شدن مخاطب می شود. خلاصه محتوا را کنجکاوانه بنویسید طوری که باعث شود مخاطب شما بقیه متن را نیز بخواند.

استراتژی خرید رپورتاژ

در خرید رپورتاژ حتما باید این نکته را مد نظر داشته باشید که چطور میتوان یک رپورتاژ کاربردی و مفید نوشت. در هنگام تهیه رپورتاژ آگهی نحوه نگارش و رعایت نکات نگارشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نکته دیگر این است که شما به طور غیر مستقیم باید محصول و یا کسب و کار خود را به مشتریان و کاربران معرفی کنید. این روش کاربران را می تواند برای خرید ترغیب کند بدون اینکه شما تبلیغاتی را انجام دهید. اگر جزو افرادی هستید که علم لازم برای نوشتن یا درست کردن رپورتاژ آگهی را ندارید، از خرید رپورتاژ آگهی میتوانید بهره مند شوید.

درباره رپورتاژ آگهی بیشتر بدانید بستن باکس

همیشه برای صحبت با شما فرصت داریم

اگر در مورد خرید رپورتاژ آگهی سوالی دارید حتما با ما تماس بگیرید

سوالات متداول درباره خرید رپورتاژ آگهی

چرا برخی رسانه ها در پکیج‌های شما نیستند؟


ما به اینکه تعداد رسانه‌های زیادی در سامانه خودمان داشته باشیم اعتقادی نداریم. بسیاری از رسانه‌های اصطلاحا خوب قوانین سخت گیرانه ای برای انتشار رپورتاژ دارند و مشتریان را اذیت می‌کنند و ما به هیچ عنوان این رسانه‌ها را در سامانه خودمان وارد نمی‌کنیم. همچنین بسیاری از رسانه های بی کیفیت در این بازار وجود دارند که ما آن‌ها را نیز حاضر نیستیم در سامانه خودمان وارد کنیم.

آیا شما رپورتاژ بصورت تکی نیز می‌فروشید؟

خیر ما از طریق این سامانه اقدام به فروش تکی رپورتاژ نمی‌کنیم چون مزیتی که ما برای شما فراهم کردیم، پایین آوردن قیمت‌ها بروی پکیج های فروش رپورتاژ آگهی است.

آیا می‌توانیم همه رسانه‌ها در یک پکیج از شما خریداری کنیم؟

بله، می‌توانید این موضوع را از طریق تماس با ما در میان بگذارید تا ما برای شما یک استراتژی و کمپین‌های لینک‌سازی طراحی کنیم.